Siete proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú vyhľadávaný artikel. Nakoľko okien je už dnes množstvo druhov, máme k dispozícii tiež viac druhov profilov k výrobe sieťí proti hmyzu. Vieme ponúknuť najvhodnejší variant riešenia sieťky práve na Vaše okno, čo sa týka profilu aj farebnosti.


Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE a okolie. Vzorky donesieme. Volajte 0905 243 896.


sieť proti hmyzu plisé

Sieť proti hmyzu PLISÉ

Je vhodná na okná a dvere aj väčších rozmerov. Zaťahuje sa na dverách do boku, na okne dole. Môže sa vyhotoviť aj zatváranie do stredu, na veľkých dverách. Sieťka sa môže vyhotoviť aj s prahovou úzkou prechodovou lištou. Sieťky plisé sa vyrábajú vo farbách biela, škoricová RAL 8003, Antracit RAL 7016, šedohnedá RAL 8019, drevený vzor zlatý dub, drevený vzor orech, alebo akákoľvek iná RAL farba po dohode.


Sieť proti hmyzu 40x20 na dvere

Sieťkové dvere 40x20

Sieťové dvere sú vyrobené z masívneho hliníkového profilu 40 x 20 mm. Stredová priečka je riešená spôsobom, pri ktorom nehrozí vykývanie dverí a následné vytvorenie kosoobdĺžnika z rámu siete. Profil má po obvode zabudované kefkové tesnenie. Magnety a samozatváracie pánty ( nemusia byť ) zabezpečujú privretie siete. Farby rámov - viď vzorkovník.


Sieť proti hmyzu ISSO 4

Sieťka je určená na plastové okná a eurookná. Po montáži otočnými úchytmi splýva s rámom okna. Nevŕta sa do okna. Rám sieťky je vyrobený z extrudovaného AL profilu. Rohy rámu sú spájané pod 45°uhom. Farebné odtiene - viď vzorkovník nižšie.


Sieť proti hmyzu ISSO 5

Sieťka je určená na okná s tenkým alebo oblým rámom, kde je potrebná väčšia šírka falcu, alebo tenký profil sieťového rámu. Rám sieťky je vyrobený z hliníkového profilu s kefkovým tesnením po obvode. Nevŕta sa do okna. Rohy rámu sú spájané pod 45°uhlom. Farebné odtiene - viď vzorkovník nižšie.


Sieť proti hmyzu navíjacia

Dverová sieťka sa navíja z bubna na boku. Okenná sieťka zhora smerom dole. Vyrába sa v bielej a hnedej farbe, zlatý dub, tmavý dub, mahagón, tmavý orech. Farba RAL za príplatok. Sieťka sa dá použiť aj na okná s potrebou predsadenej sieťky.


Sieť proti hmyzu posuvná

Dverová sieťka posuvná sa posúva v koľajničkách do boku. Použitie je možné len v prípade rovnej plochy na celom okne. Rám 40 x 20 mm má kefkové tesnenie aj stredovú priečku na otváranie. Okenný rám musí mať dole aj hore plochu širokú min. 4,7cm pre upevnenie kolajničky.


Máme v ponuke aj ďalšie typy profilov sietí na staršie typy okien, aj najlacnejší ISSO2 profil na plastové okná - už iba v bielej farbe.


DODACIA LEHOTA: do 10 pracovných dní.


DODÁVAME SO ZAMERANÍM A MONTÁŽOU: volajte 0905 243 896,
KOŠICE a okolie.
Vzorky donesieme.


NÁKUP ONLINE: nedodávame.

Vaše otázky? - formulár

Vzorkovník

CENA: Ceny na tento výrobok si musíte vyžiadať emailom alebo telefonicky. Zmerajte si zhruba otvor na okne a zadajte farbu okenného rámu. Vtedy Vám to vieme spracovať.