Zľava 5% nad 10m2

Bambusové žalúzie

Bambusové žalúzie sa vyrábajú z pozdĺžne naštiepaného bambusu, zlepia sa a vybrúsia, štvornásobne sa lakujú. S dvojitou UV ochranou zaručujú dlhodobú stálosť farby. Oproti dreveným žalúziam sú bambusové žalúzie ľahšie a tenšie 1,5 mm. Po vytiahnutí lamiel smerom nahor, zaberajú na okne menšiu časť, ako drevené žalúzie.


Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE a okolie. Vzorky donesieme. Volajte 0905 243 896. Objednávka pre nákup bez montáže je nižšie.


 Bambusová žalúzia HZ25

Bambusová žalúzia 25mm HZ25

Interiérové bambusové žalúzie so šírkou lamely 25 mm sú vhodné na montáž priamo ku sklu do okien. Lamely sa naklápajú pomocou drevenej paličky vo farbe lamiel a vyťahujú sa textilnou šnúrkou. Maximálna šírka žalúzie môže byť 180 cm, výška 230 cm, plocha 2,5m2.


 Bambusová žalúzia LUX

Bambusová žalúzia 25mm LUX

Bambusové žalúzie LUX sa ovládajú tyčkou a šnúrkou. Žalúzie je možné vyrobiť aj s retiazkovým ovládaním, aj šikmé žalúzie. Horný nosník tohto luxusného prevedenia je prekrytý širokou bambusovou dekoračnou lištou a je prispôsobený k použitiu na plastové okná alebo drevené Eurookná. Použité sú značkové prevodovky Somfy s kovovými dielmi. Maximálna šírka žalúzie môže byť 180 cm, výška 230 cm, plocha 2,5m2.


Bambusová žalúzia HZ50

Bambusová žalúzia 50mm HZ50

Interiérové 50mm bambusové žalúzie sú vhodné na montáž do steny alebo stropu miestnosti. Rebríčky môžu byť šnúrkové, alebo z textilnej tkaniny - viď na obraze. Lamely sa vyťahujú a naklápajú pomocou dvoch pevných samostatných textilných šnúr. Zhrnuté lamely po vytiahnutí zaberajú 17 cm na každých 100 cm výšky žalúzie. Maximálna šírka žalúzie môže byť 180 cm, výška 250 cm.


DODACIA LEHOTA: 10 až 20 pracovných dní.


DODÁVAME SO ZAMERANÍM A MONTÁŽOU: volajte 0905 243 896,
KOŠICE a okolie.
Vzorky donesieme.


NÁKUP ONLINE: celé Slovensko. Vyplňte objednávku dole.


OBJEDNÁVKA - iba nákup bez montáže

Meno a priezvisko / Názov firmy:

Adresa:

Váš email:

Telefón:

IČO:

IČ DPH / DIČ:
Vpíšte iba hodnoty: šírka x výška ( cm ), ovládanie P, L, počet kusov žalúzií...príklad: 56,6 x 120, P, 1 ks