Zľava 5% na žalúzie nad 10 m2

Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie hlinníkové sú už rokmi overená klasika. Vzhľadom na stále sa rozširujúci sortiment, máme v ponuke už niekoľko desiatok farieb lamiel a nosníkov ( viď vzorkovník nižšie ). Napríklad imitácia dreva, antracit. Celotieniace prevedenie lamiel a retiazkové ovládanie je dnes štandardom.


Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE a okolie. Vzorky donesieme. Volajte 0905 243 896. Objednávka pre nákup bez montáže je nižšie.


horizontálna žalúzia Isoline PRIM

ISOLINE PRIM žalúzia

Je to elegantná horizontálna žalúzia určená na plastové okná a eurookná. Má moderný zaoblený horný nosník. Ovláda sa guličkovou retiazkou. Šírka lamiel žalúzie je 25 mm celotieniace prevedenie a 16 mm. Žalúzia má po bokoch lamiel fixačné silony.


horizontálna žalúzia ISOLINE

ISOLINE žalúzia

Klasická varianta horizontálnej žalúzie určenej na plastové okná a eurookná. Ovláda sa guličkovou retiazkou. Horný nosník je rovný s bočnými krytkami. Lamely žalúzie sa dodávajú v šírkach 25 mm celotieniace/ štandard / a 16 mm. Žalúzia má po bokoch lamiel fixačné silony.


horizontálna žalúzia ISO IAL

ISO IAL žalúzia šikmá

Vieme zatieniť aj šikmé okná značkovou žalúziou. Ovládanie je guličkovou retiazkou. Prípadne ovládanie na šnúrku a priesvitnú tyčku. Vyrábajú sa so sklonom maximálne do 45°. Pri tejto šikmej žalúzii nie je možné úplné zatienenie v hornom rohu žalúzie. Technicky to nie je možné.


DODACIA LEHOTA: 4 - 8 pracovných dní.


DODÁVAME SO ZAMERANÍM A MONTÁŽOU: volajte 0905 243 896,
KOŠICE a okolie.
Vzorky donesieme.


NÁKUP ONLINE: celé Slovensko. Vyplňte objednávku dole.


OBJEDNÁVKA - iba nákup bez montáže

Meno a priezvisko / Názov firmy:

Adresa:

Váš email:

Telefón:

IČO:

IČ DPH / DIČ:
Vpíšte iba hodnoty: šírka x výška ( cm ) - ovládanie P, L - číslo farby lamiel / viď vzorkovník / - počet kusov žalúzií
príklad: 56,6 x 120 p 718 1 ks